KOLARSTWO. Peleton pogrążony w żałobie na ulicach oświęcimskiego powiatu

07 sierpnia 2019 Autor: png
fot. NH

fot. NH

Zamiast barwnego peletonu ulicami oświęcimskiego powiatu przemknęła grupa pogrążonych w żałobie kolarzy. Wszystko za sprawą tragicznego wypadku do jakiego doszło na poprzednim etapie.


Podczas poniedziałkowego etapu Tour de Pologne zginął Belg - Bjorg Lambrecht. Czwarty etap z Jaworzna do Kocierza został znacznie skrócony. Na trasie nie było walki i ścigania. W ten sposób kolarze oddali hołd tragicznie zmarłemu, młodemu zawodnikowi z Belgii.

Start do czwartego etapu poprzedziła symboliczna minuta ciszy. Zresztą wielki smutek i przygnębienie towarzyszył wyścigowi przez cały dzień.

Grupa zmarłego Bjorga Lambrechta - Lotto Soudal przewodziła peletonowi przez 48 kilometrów. Na 48. kilometrze wszyscy się zatrzymali. Wówczas jeszcze uczcili pamięć kolegi minutą skupienia

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy

 

Pozostałe aktualności

   www.optifloor.pl
Notice: Undefined variable: weboskiLink5 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 74