KOLARSTWO. Wysokie loty kęckiego Sokoła

13 września 2017 Autor: png
Z dużymi sukcesami startowali ostatnio kolarze kęckiego Sokoła. Fot. www.kety.pl

Z dużymi sukcesami startowali ostatnio kolarze kęckiego Sokoła. Fot. www.kety.pl

Dawid Lenart z Sokoła Kęty zdobył złoty medal międzywojewódzkich mistrzostw w kolarstwie. Zawody rozegrano w Rabce-Zdroju, a na starcie pojawili się zawodnicy reprezentujący Małopolskę, Śląsk oraz województwo łódzkie i świętokrzyskie. Kęczanin startował w grupie młodzików.

Kolarz Sokoła notuje ostatnio bardzo udaną serię. Przypomnijmy, iż w Nowej Sarzynie Dawid Lenart jako pierwszy minął linię mety międzywojewódzkich mistrzostw młodzików na szosie ze startu wspólnego.

W pierwszej "dziesiątce" znalazło się także dwóch jego klubowych kolegów. Szósty był Damian Żmuda, a na siódmej pozycji sklasyfikowano Ignacego Chmielewskiego. Z kolei w konkurencji "dwójek" triumfowali Dawid Lenart i Damian Żmuda. Tuż za podium, na czwartym miejscu uplasował się duet - Ignacy Chmielewski i Benedykt Długosz.

To nie jedyne sukcesy reprezentantów Sokoła Kęty. Srebro górskich szosowych mistrzostw Polski wywalczyła Marta Lach, która startowała w wyścigu kobiet elity. Zawody rozegrano w Wysowej-Zdrój. Ta zawodniczka bardzo dobrze spisała się w tegorocznych mistrzostwach Europy na szosie. W duńskim Herning zajęła ósme miejsce.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy