KONCERT. „Sokoły” pod batutą ks. dyr. Zenona Latawca, kwesta na rzecz potrzebujących na Ukrainie

25 kwietnia 2014 Autor: plin

W niedzielę na placu św. Jacka - przy Zakładzie Salezjańskim im. ks. Bosko w Oświęcimiu - odbędzie się dziękczynny koncert za kanonizację Jana Pawła II w wykonaniu orkiestry salezjańskiej „Sokoły” pod batutą księdza dyrektora Zenona Latawca.

KONCERT. „Sokoły” pod batutą ks. dyr. Zenona Latawca, kwesta na rzecz potrzebujących na Ukrainie

27 kwietnia - o godzinie 16 - na placu św. Jacka, przy Zakładzie Salezjańskim im. ks. Bosko, odbędzie się dziękczynny koncert za kanonizację Jana Pawła II w wykonaniu orkiestry salezjańskiej „Sokoły” pod batutą ks. dyr. Zenona Latawca.

- Podczas koncertu będzie prowadzona kwesta na rzecz potrzebujących na Ukrainie. Fundusze przekazane zostaną księdzu Piotrowi Smolce, który od wielu lat pełni swą posługę kapłańską w kraju naszych sąsiadów - informuje Paulina Stańczyk, członek orkiestry.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
widz, 29.04.2014 06:40
Byłem, posłuchałem... było rewelacyjnie. Fajna muzyka w wykonaniu młodych ludzi.. tylko tak dalej. Brawo!!! Kolejna okazja do posłuchania Orkiestry Salezjańskiej 2-go maja po południu na Placu Pokoju.
pok, 27.04.2014 12:54
"Podczas koncertu będzie prowadzona kwesta na rzecz potrzebujących na Ukrainie". Ksiądz Smolka prowadzi działalność wśród Polaków na Ukrainie w Przemyślanach. Uczcie się ludzie czytać ze zrozumieniem. Byłem tam wielokrotnie i zapewniam, że pieniądze będą wydane właściwie. A jeśli ktoś nie wierzy no to trudno. Nic na to nie poradzę.
szary obywatel, 27.04.2014 01:21
Moim skromnym zdaniem najpierw powinno się pomagać swoim a dopiero przy zbytku wysyłać za granice. Może koncert i kwesta na rzecz np oświęcimskiego domu dziecka lub pomoc ubogim?
Marek Nazarowski, 26.04.2014 08:25
@KSU: Drogi sąsiedzie! Czyżbym podśpiewywał zbyt głośno? :-)
Liczba pi, 25.04.2014 23:16
@masterkosa a bo to pierwszy raz? Niewielu słyszało o nazarowskim w prawdziwym życiu, więc chociaż w inte
ecie sobie pan marek poszaleje :)
KSU, 25.04.2014 23:07
@Marek Nazarowski: Gościu zamilcz. Nie pluj. Mieszkam w tym samym bloku.
osa, 25.04.2014 22:47
Watykański najmita zamarzył o o wielkim imperium na Ukrainie.Bardzo proszę,tylko proszę marzyć za swoje.Nie widzi księżulo potrzeb w tym kraju.A może bystry kler wie,że więcej nie jest w stanie złupić podbitej Rzeczypospolitej i trzeba łapki wyciągać na wschód.Tylko proszę uważać,tym z majdanu śni się Ukraina od Doniecka po Kraków.Dziwisz by się zasmucił.W wolnych chwilach od grania niech Latawiec poczyta Isakowicza Zaleskiego,też [ciach!],ale jakoby mądrzejszy
masterkosa, 25.04.2014 17:33
cytuję: "...By wyprowadzić Pana i czytelników z błędu oświadczam, że - wbrew temu co Pan Paweł Plinta usiłuje insynuować czytelnikom - moja działalność "komentatorska" nie była i nie jest głównym obszarem moich aktywności. By to udowodnić - zaprzestaję publikowania komentarzy na oswiecimskie24.pl..." No to Pan udowodnił Natura ciągnie wilka do lasu...
safd, 25.04.2014 14:08
Ukraińcom proponuję za zebrane pieniądze kupić i podarować kilka ton wieprzowiny. Zupełnie za darmo. A jak nie będzie mogła wjechać do tego kraju ze względu na embargo - no to sorry. Taki mamy klimat.
Marek Nazarowski, 25.04.2014 13:54
Hej! Hej! Hej! Sokoły omijajcie :) Dzwoń, dzwoń, dzwoń dzwoneczku Dziwiszowy skowroneczku :)

 

Pozostałe aktualności

Miejsce na reklamęMiejsce na reklamę www.optifloor.pl Miejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink5 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 74