KORONAWIRUS. W powiecie oświęcimskim na koronawirusa zmarło sześć osób

16 października 2020 Autor: sz
KORONAWIRUS. W powiecie oświęcimskim na koronawirusa zmarło sześć osób

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie informuje dzisiaj o 22 nowych przypadkach zakażeń wirusem COVID-19 w powiecie oświęcimskim. W naszym powiecie zmarło w ostatniej dobie 6 osób, a wyzdrowiało 12.

W całym województwie małopolskim jest 1105 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem.


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Doti, 17.10.2020 12:06
A gdyby tak dać inny tytuł do artykułu np. W naszym powiecie wyzdrowiało w ostatniej dobie 12 osób! Może szanowne media przyczynią się w ten sposób do zmniejszenia liczby choćby zawałów, które są wynikiem stresu związanego z epidemią?!