KOSZYKÓWKA. Oświęcimianin zadebiutował w drugiej lidze

22 lutego 2018 Autor: png
Szymon Zapała zadebiutował w barwach drugoligowego SMS PZKosz Władysławowo. Fot. zbiory UKS Kadet

Szymon Zapała zadebiutował w barwach drugoligowego SMS PZKosz Władysławowo. Fot. zbiory UKS Kadet

Wychowanek oświęcimskiego Kadeta - Szymon Zapała zadebiutował w barwach drugoligowego SMS PZKosz Władysławowo. Z kolei inny zawodnik drużyny z Oświęcimia - Sebastian Bożenko poprowadził Śląsk (druga liga) do zwycięstwa w derbach Wrocławia z WKK Wrocław 80-72.

Szymon Zapała spędził na boisku blisko 9 minut. Zaliczył cztery zbiórki, zaś SMS PZKosz Władysławowo w tym czasie było na plusie (6 punktów). Ostatecznie SMS PZKosz Władysławowo uległo MKS-owi Sokół Międzychód 77:90. Oświęcimianin ma jednak powody do zadowolenia. Szymon Zapała wyrasta na czołową postać swojej nowej drużyny. Z pewnością będzie jeszcze o nim głośno.

Tymczasem inny wychowanek UKS-u Kadet Oświęcim - Sebastian Bożenko zaliczył bardzo dobry występ w barwach drugoligowego Śląska Wrocław. Był absolutnym numerem jeden w swojej ekipie. Zaliczył 26 punktów, a na parkiecie przebywał przez aż 34 minuty. Miał cztery zbiórki, a pięciokrotnie asystował.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy