KRADZIEŻ. Złodziej zdążył wydać ponad 900 euro

29 sierpnia 2013 Autor: plin

Mieszkaniec Brzeszcz padł ofiarą kradzieży. Ta przykra przygoda spotkała go na stacji benzynowej na przedmieściach Bratysławy. Złodziej skradł mu portfel i korzystając z jego zawartości zapłacił rachunek na ponad 900 euro.

KRADZIEŻ. Złodziej zdążył wydać ponad 900 euro

Do kradzieży doszło na terenie Słowacji. Działo się to na stacji paliw na przedmieściach Bratysławy. - Złodziej wykorzystał chwilę nieuwagi mieszkańca Brzeszcz i z kieszeni skradł mu portfel z dokumentami, kartami i pieniędzmi w kwocie 200 zł. Niestety, zanim pokrzywdzony zastrzegł karty, złodziej posłużył się nimi na innej stacji benzynowej, gdzie zapłacił ponad 900 euro - przekazuje st. asp. Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
nionia, 29.08.2013 21:45
No ja uważam, że przy kwocie 900 euro pin raczej jest wymagany...
vvv, 29.08.2013 18:19
płacąc kartą nie zawsze musisz podawać pin
AntySpołeczny, 29.08.2013 14:07
Kolejny noszący PIN na karteczce w portfelu?