KRAKÓW-ZATOR. MotoOrkiestra WOŚP z Energylandią

10 stycznia 2020 Autor: zyg
KRAKÓW-ZATOR. MotoOrkiestra WOŚP z Energylandią
W niedzielę podczas 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na placu przed Galerią Handlową M1 w Krakowie będzie można zobaczyć niebywale ekstremalne pokazy kaskaderskie. O wyjątkowe show zadba ekipa Energylandia Extreme, która na co dzień występuje w Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze.

-Show to mieszanka driftu samochodowego i ekstremalnych ewolucji. Wyczyny prezentować będą między innymi: jedyna kobieta w Polsce jeżdżąca samochodem na dwóch kołach Nela Adamczewska oraz 15-letni Eryk Goczał, który już teraz zapewnia widzom pełną dawkę emocji. Do tej pory znany był, jako najmłodszy polski stunter quadowy. W 2019 roku zadebiutował w rajdzie terenowym Baja Europe w towarzystwie jednego z najbardziej doświadczonych polskich pilotów i pokonał odcinki specjalne pełniąc rolę „zerówki” Can-Amem Maverickiem X3 – zapowiada KRIS Kojder, rzecznik prasowy Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze.

Pokazy odbędą się o godzinie 12.00, 13.30 oraz o 15.00. Wstęp na imprezę jest wolny

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy