KULTURYSTYKA. Jest złoto! Mariusz Żaba z Osieka mistrzem Polski!

26 kwietnia 2018 Autor: png
Mariusz Żaba z Osieka został mistrzem Polski w kulturystyce klasycznej mężczyzn powyżej 180 cm. Fot. nadesłane

Mariusz Żaba z Osieka został mistrzem Polski w kulturystyce klasycznej mężczyzn powyżej 180 cm. Fot. nadesłane

Żmuda, ciężka praca na codziennych treningach została nagrodzona! 26-letni Mariusz Żaba dopiął swego. Osiecki kulturysta został mistrzem Polski w konkurencji kulturystyki klasycznej powyżej 180 cm. W pokonanym polu pozostawił piętnastu rywali. W sumie o medale rywalizowało blisko 400 zawodniczek i zawodników z całej Polski.

Krajowy championat rozegrano w Kielcach. Złoty medal to nie pierwszy sukces osieckiego kulturysty, który jest już bardzo poważnie rozpoznawalny. Zaledwie tydzień wcześniej stanął na najwyższym stopniu podium mistrzostw Śląska w kulturystyce i fitness, które odbyły się w Mysłowicach. Mariusz Żaba startował w tej samej grupie (kulturystyka klasyczna powyżej 180 cm), gdzie zdecydowanie zdystansował swoich rywali.

Podczas mistrzostw Polski w Kielcach osieczanin nie miał najmniejszych problemów z awansem do finałowej "szóstki". Tam walka była już bardzo zacięta i każdy z finalistów walczył o najwyższą stawkę, dając z siebie wszystko. Sumienna praca podczas treningów, wytrwałość w dążeniu do celu i perfekcyjna sylwetka wpłynęły na fakt, że to właśnie Mariusz Żaba został liderem swojej kategorii. Dzięki temu sięgnął po tytuł najlepszego kulturysty w Polsce.

Znając osieczanina możemy być pewni, że nie spocznie on na laurach. Wręcz przeciwnie. Kolejny sukces będzie dla niego motorem do dalszej pracy. Mariusz uwielbia zawieszać sobie przysłowiową poprzeczkę coraz wyżej. Jego kolejnym celem jest start w zawodach poza granicami naszego kraju. To pozwoliłoby na dalszy rozwój i spełnianie marzeń, a także sięganie po coraz bardziej prestiżowe tytuły.

Wyniki MP (kulturystyka klasyczna mężczyzn powyżej 180 cm)
1. Mariusz Żaba (UKS Black&White Ostrowiec Świętokrzyski)
2. Paweł Maćkowiak (UKS Black&White Ostrowiec Świętokrzyski)
3. Arur Wilemski (TKKF Heros Ustka)
4. Łukasz Nowakowski (KPSKiF Violetta Bydgoszcz)
5. Tomasz Kopeć (TKKF Piast Jawor)
6. Paweł Staniecki (KS Body Line Group Łódź)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
quentin, 29.04.2018 10:47
Gratulacje!
Motofun, 27.04.2018 20:18
Terminator też byl kulturystą i po za jajami nic mu nie zwisa
Hejterzy, 27.04.2018 19:06
Mariusz wzór do naśladowania złoto zasłużone brać tylko przykład ;)
A jeden z drugim mogą tylko pomarzyć o formie Mariusza.. narzekając całe życie i tylko komentować, krytykować jesteście mało warci cóż Polska społeczności osiągniesz to zazdrość ! Nie pozdrawiam
Dzik, 27.04.2018 14:48
Wyglądą jak milion dolarów a zwisać wam na starość to będą jaj hejterzy
Margi, 27.04.2018 11:10
Korek...mogę się z Tobą założyć, że nie będzie "zwisać" bardziej niż u Ciebie ;)
Wypowiadacie się o czymś o czym nie macie zielonego pojęcia...poćwiczcie chłopaki któryś jeszcze mięsień nie tylko język ;)
Mariusz gratuluję samozaparcia i wyników !!!

wiki, 26.04.2018 23:02
Szacunek Mariusz. Zakompleksionych leszczy jest sporo. Nie przejmuj się. Tak trzymaj. Brawo
korek, 26.04.2018 22:12
Widać,że robi z siebie debila. Na starość to jego ciało bedzie zwisac.
Zgri99, 26.04.2018 20:30
Jak on k.... wygląda