KUMITE. Oświęcimianki w złocie i brązie

28 października 2019 Autor: png
Stoją od lewej: Roksana Greczner, Elżbieta Ferenc, sensei Mariusz Pawlus, Anna Ferenc i Natalia Brzęk. Fot. zbiory OKK/nadesłane

Stoją od lewej: Roksana Greczner, Elżbieta Ferenc, sensei Mariusz Pawlus, Anna Ferenc i Natalia Brzęk. Fot. zbiory OKK/nadesłane

Kolejne kapitalne wieści dla wszystkich fanów sportów walki w nadsolańskim grodzie. Reprezentantki Oświęcimskiego Klubu Karate zdobyły trzy złote i jeden brązowy medal w zawodach rozgrywanych w Wilkowicach.

Ta miejscowość była areną międzynarodowych zawodów "Grand Prix Beskidów Karate Kyokushin". Na najwyższym stopniu podium stanęły siostry Ferenc. Anna Ferenc (kumite) triumfowała w rywalizacji do 55 kg. Z kolei Elżbieta Ferenc (kumite) była najlepsza w grupie do 40 kg.

Ze złotego medalu cieszyła się także ich klubowa koleżanka. Roksana Greczner - bo o niej mowa - zwyciężyła w kategorii kumite do 45 kg. Medalową kolekcję oświęcimianek uzupełnił brązowy krążek wywalczony przez Natalię Brzęk (kumite) w wadze do 35 kg.

- To był bardzo dobry występ w wykonaniu naszych zawodniczek - podkreśla sensei Mariusz Pawlus z Oświęcimskiego Klubu Karate.

- Nie ukrywam jednak, że właśnie takiego się spodziewałem. Tylko Natalia Brzęk była w tym gronie debiutantką. Pozostałe to już utytułowane zawodniczki, które potwierdziły swoje umiejętności. Duże brawa szczególnie właśnie dla Natalii Brzęk. Na swoich pierwszych zawodach zdobyła trzecie miejsce, minimalnie przegrywając walkę o wejście do finału - podsumował sensei Mariusz Pawlus.

Wyniki reprezentantek OKK w "Grand Prix Beskidów Karate Kyokushin":
Złoto - Anna Ferenc, kumite do 55 kg
Złoto - Elżbieta Ferenc, kumite do 40 kg
Złoto - Roksana Greczner, kumite do 45 kg
Brąz - Natalia Brzęk, kumite do 35 kg

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy

 

Pozostałe aktualności

Miejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink6 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 65
Miejsce na reklamęMiejsce na reklamęwww.optifloor.plMiejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink5 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 76