LACROSSE. Małopolskie derby

09 kwietnia 2014 Autor: (PNG)

Małopolskie derby Polskiej Ligi Lacrosse już w najbliższą sobotę! Na stadionie krakowskiej Juvenii ekipa Kraków Lacrosse Kings będzie podejmowała oświęcimskich Spartan. Początek meczu w samo południe.

Przed Spartanami derby Małopolski. fot. zbiory klubu

Przed Spartanami derby Małopolski. fot. zbiory klubu

To najważniejszy mecz między tymi zespołami w tym sezonie. Drużyna, która wygra poważnie przybliży się do awansu do fazy play-off. Kraków Lacrosse Kings nie zaznali jeszcze smaku wygranej w tym sezonie, choć wielokrotnie byli blisko zwycięstwa i utorowania sobie drogi do półfinałów mistrzostw Polski (krakowianie mogli sensacyjnie wygrać z obecnymi mistrzami Polski, drużyną Kosynierów Wrocław).

Z kolei Lacrosse Club Spartans Oświęcim (brązowy medalista ostatnich mistrzostw Polski) wygrał w tym sezonie tylko jedno spotkanie i to właśnie z przeciwnikami zza miedzy. Oświęcimianie są krok bliżej od awansu do play-off, ale ewentualna przegrana w najbliższym meczu może znacznie zmniejszyć szanse na „wielką czwórkę”. Dlatego gracze z Oświęcimia mają o co grać. Cel jest jasno sprecyzowany - awans do półfinałów mistrzostw Polski.

W obecnym sezonie Polskiej Ligi Lacrosse nie ma już słabych zespołów. Poziom ekip jest w miarę wyrównany. Dyspozycja dnia i szczęście sprawia, że wygrywa ta, bądź inna drużyna. Oby w sobotę był to oświęcimski team.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
@Driver, 11.04.2014 09:00
Wszystko się zgadza, ale chodzi mi o to, że oprócz Unii tylko Spartanie mają krążki na szyjach. A z brydżystów nie się co śmiać, bo w brydża mało kto potrafi grać, w dodatku na takim poziomie.
Driver., 10.04.2014 08:15
Kilka newsów wyżej dowiadujemy się, że jeszcze brydżystów mamy w na najwyższym szczeblu rozgrywkowym. To tak napisałem jak by ktoś chciał sie pośmiać troszke:P
@Faust, 10.04.2014 07:44
Ale jak by nie było jest to druga oświęcimska dyscyplina w najwyższej klasie rozgrywek, ze skromnym również z dorobkiem medalowym.
Faust, 09.04.2014 14:06
Ten "sport" zupełnie do mnie nie przemawia...dziwactwo!

 

Pozostałe aktualności

Miejsce na reklamęMiejsce na reklamę www.optifloor.pl Miejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink5 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 74