LAS. Droga będzie jak nowa

25 marca 2020 Autor: red
fot. Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu

fot. Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu

Aktualnie trwają prace związane z kanalizacją na ulicy Leśnej w miejscowości Las od granicy z gminą Oświęcim w kierunku do skrzyżowania z ulicą Dąbki. Inwestycja związana jest z przebudową pierwszego odcinka drogi powiatowej nr 1895K.

Stan drogi powiatowej nie był najlepszy dlatego przy wsparciu powiatu oświęcimskiego, gminy Przeciszów oraz środków z Funduszu Dróg Samorządowych droga zostanie gruntownie zmodernizowana. Całość inwestycji obejmuje przebudowę trzech odcinków – blisko 5 km i potrwa do końca października 2021 roku. Prace polegają na położeniu nawierzchni jezdni, cięgi piesze i pieszo-rowerowe.

Inwestycja łącznie wykosztuje ponad 14,1 mln złotych. Wykonawcą prac jest przedsiębiorstwo Eurovia.

Prace wykonywane są przy tzn. zwężce. Ruch odbywa się wahadłowo, jednakże kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy