LASKOWA. Źródełko skażone bakterią. Urzędnicy ostrzegają przed spożyciem wody

16 grudnia 2016 Autor: raf

Zatorski magistrat ostrzega przed spożywaniem wody z ogólnodostępnego źródełka za szkołą podstawową w Laskowej. - Woda jest niezdatna do spożycia z uwagi na wykrycie w niej bakterii e.coli - informuje Urząd Miejski w Zatorze.

Fot. zator.pl

Fot. zator.pl

Na podstawie nieoficjalnych rozmów z mieszkańcami Laskowej oraz w związku z niszczeniem tablic informacyjnych zatorscy urzędnicy mają uzasadnione obawy, że te ostrzeżenia mogą zostać zbagatelizowane.


- Mając na uwadze zdrowie mieszkańców gminy Zator, przestrzega się, aby przegotować wodę przed spożyciem - dodają urzędnicy, podkreślając iż ta sytuacja nie dotyczy sieci wodociągowej, z której woda jest w pełni bezpieczna do spożycia.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy