ŁĘKI. 39-letni kierowca hondy trafił do szpitala

19 grudnia 2020 Autor: sz
fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

W miniony czwartek około godziny 18.00 na ulicy Piastowskiej w rejonie skrzyżowania z ulicą Sportową w Łękach doszło do zdarzenia drogowego.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż 39-letni kęczanin, kierując hondą podczas skrętu w lewo zderzył się z jadącym z przeciwka dostawczym mercedesem, którym kierował 22-letni mieszkaniec gminy Kęty.

Urazu ręki oraz nogi doznał 39-letni kierowca hondy. Mężczyzna trafił do szpitala. Dokładne okoliczności tego zdarzenia wyjaśnią policjanci z oświęcimskiej drogówki.

-Policjanci apelują do kierowców, aby wsiadając za kierownicę przestrzegali przepisów i swoją uwagę koncentrowali na tym, co dzieje się na drodze – przypomina Małgorzata Jurecka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy