ŁĘKI-GORZÓW. Najechał na tył chevroleta, którym podróżowała kobieta w ciąży

10 kwietnia 2018 Autor: red
W Gorzowie sprawca wypadku uciekł z miejsca zdarzenia. Fot. Szymon Chabior

W Gorzowie sprawca wypadku uciekł z miejsca zdarzenia. Fot. Szymon Chabior

W poniedziałek tuż po godz. 11 na ulicy Piastowskiej doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że siedzący za kółkiem opla 24 - letni mieszkaniec Gminy Kęty najechał na tył chevroleta, którym kierował 30-letni mieszkaniec Kęt. Do zderzenia dwóch aut doszło także w Gorzowie. W typ przypadku sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia.

- Do szpitala na badania Pogotowie Ratunkowe przewiozło dwie pasażerki chevroleta, w tym jedną w ciąży oraz kierowcę opla, który doznał urazu ręki. Pasażerki przechodzą badania - poinformowała wczoraj asp. szt. Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Wczoraj, o godz. 13.10 na ulicy Oświęcimskiej w Gorzowie doszło do kolejnego zdarzenia drogowego, którego sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia.


Jak wstępnie ustalili policjanci, kierowca fiata punto uderzył w bok jadącego przed fiat seicento, którym kierowała mieszkanka Bobrka, a która wykonywała manewr skrętu w prawo. Po uderzeniu w fiata seicento, punto uderzyło w słup. Pogotowie przewiozło do szpitala na badania kierującą oraz pasażera fiata seicento.

Natomiast kierowca punto uciekł z miejsca zdarzenia. Policja wszczęła poszukiwania zbiega.

Dziś rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu poinformowała, że poszukiwany sprawca został zatrzymany przez policjantów z komisariatu w Chełmku.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
REGE, 10.04.2018 15:54
Samochod z motylami no to kierowca polecial sobie polatac ale nie na dlugo!!