ŁĘKI. Mimo błyskawicznej reanimacji motocyklista zmarł

02 lutego 2020 Autor: zyg
fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

W sobotę w godzinach popołudniowych doszło do tragicznego wypadku. Na ulicy Piastowskiej w Łękach samochód osobowy zderzył się z motocyklem.

-Policjanci wstępnie ustalili, iż 55-letni mieszkaniec Kęt, kierując motocyklem marki honda uderzył w bok skręcającą w lewo skodę octavie, którym kierowała 28-letnia obywatelka Czech – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Motocyklista doznał ciężkich obrażeń ciała i pomimo błyskawicznej reanimacji, podjętej przez ratowników medycznych, którzy zatrzymali się na miejscu zdarzenia, nie udało się uratować życia motocyklisty.

-W trakcie prowadzonego śledztwa zostaną ustalone dokładne okoliczności w jakich doszło do tej tragedii drogowej – dodaje oficer prasowy.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy