ŁĘKI. Podpalacz wpadł na gorącym uczynku

28 czerwca 2017 Autor: sz

59-letni mieszkaniec Łęk, podczas wypalania trawy został zauważony przez osobę postronną, która zadzwoniła na policję powiadamiając o podpaleniu. Podpalacz został ukarany mandatem.

ŁĘKI. Podpalacz wpadł na gorącym uczynku

Zdarzenie miało miejsce w środę w Łękach około godziny 18.00. Policjanci otrzymali anonimowe zgłoszenie o mężczyźnie, który podpalał trawę.

-Na miejsce natychmiast pojechali policjanci, odnaleźli podpalacza , którym okazał się właściciel łąki. -Funkcjonariusze nakazali mężczyźnie ugaszenie tlącej się trawy i zaprzestanie dalszego wypalania łąki – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

59-letni mężczyzna przyznał się do winy. Policjanci wręczyli mężczyźnie mandat karny.

-Podziękowania za prawidłową reakcję należą się osobie, która powiadomiła o podpaleniu, zanim ogień się rozprzestrzenił. Dzięki takiej postawie sprawca został ukarany, otrzymując informację, że społeczeństwo nie godzi się na łamanie prawa i niszczenie przyrody – podkreśla Małgorzata Jurecka.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy