ŁĘKI. Wymusił pierwszeństwo przejazdu na seacie

27 marca 2017 Autor: red

23-latek nie zachował ostrożności przy włączaniu się do ruchu. Hondą uderzył w seata. Nikomu nic się nie stało.

ŁĘKI. Wymusił pierwszeństwo przejazdu na seacie

Do kolizji drogowej doszło dzisiaj rano na skrzyżowaniu ulicy Piastowskiej z Łęcką w Łękach. Żaden z uczestników tego zdarzenia drogowego nie odniósł obrażeń.

-Jak ustalili policjanci 23-letni mieszkaniec Gminy Zator, kierując samochodem marki honda, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej zderzył się z samochodem marki seat, którym kierowała mieszkanka Polanki Wielkiej – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

23-letni sprawca tego zdarzenia został ukarany mandatem oraz punktami karnymi.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy