ŁĘKI. Wypadek na skrzyżowaniu DW 948 i 949. AKTUALIZACJA

18 października 2018 Autor: red
Fot. KPP Oświęcim

Fot. KPP Oświęcim

Tuż po godz. 6 zderzyły się dwa auta na skrzyżowaniu DW 948 i 949. Na miejscu pracują strażacy z OSP Bielany i Łęki.

- Jedna osoba uskarża się na ból, wezwano ZRM - poinformował st. kpt. Zbigniew Jekiełek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu.

AKTUALIZACJA (KPP Oświęcim, g. 7.53).

Na skrzyżowaniu ulicy Piastowskiej z ulicą Łęcką doszło do zdarzenia drogowego.

- Jak wstępnie ustalili policjanci mieszkanka Gminy Kęty kierując samochodem marki Suzuki Swift podczas skrętu w lewo zderzyła się z jadącym z przeciwka samochodem marki Suzuki Ignis, którym kierował mieszkaniec powiatu chrzanowskiego - powiedziała asp. szt. Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

W wyniku zdarzenia urazu ręki doznała kierująca suzuki swift.

W miejscu zdarzenia wprowadzono ruch wahadłowy.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
ciekwska, 22.10.2018 10:26
...nie piszmy bzdur , jeśli nie znamy faktów!!!