ŁOWICZKI. Złodziej w rękach policji już po kilkunastu godzinach

31 marca 2016 Autor: sz

29-latek włamał się do domku letniskowego w Łowiczkach. Mężczyzna skradł m.in. żywność, napoje a także pamiątki rodzinne. Sprawcy za kradzież z włamaniem grodzi kara pobawienia wolności do lat 10.

ŁOWICZKI. Złodziej w rękach policji już po kilkunastu godzinach

Policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze w Lany Poniedziałek odebrali zgłoszenie od mieszkańca Zatora o włamaniu do domku letniskowego w Łowiczkach. Złodziej skradł różnego rodzaju przedmioty użytkowe, żywność, napoje oraz pamiątki rodzinne m.in. fotografie, które dla pokrzywdzonego były najważniejsze.

Funkcjonariusze, którzy natychmiast podjęli poszukiwania sprawcy, na podstawie zebranych dowodów ustalili, iż związek z włamaniem ma 29-letni mieszkaniec Gminy Zator. Policjanci odwiedzili podejrzanego mężczyznę w miejscu zamieszkania, gdzie znaleźli skradzione przedmioty.

Podejrzany trafił do policyjnych pomieszczeń dla osób zatrzymanych i teraz stanie przed sądem. Mężczyzna odpowie za kradzież z włamaniem, za co grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy