ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE. Białoruskie przetarcie i rekord życiowy Elżbiety Gabryszak

25 października 2018 Autor: png
Elżbieta Gabryszak ze swoją trenerką, Iwoną Mydlarz-Chruścińską. Fot. zbiory UKŁF Molo Osiek

Elżbieta Gabryszak ze swoją trenerką, Iwoną Mydlarz-Chruścińską. Fot. zbiory UKŁF Molo Osiek

Wychowanka oświęcimskiej Unii, reprezentująca obecnie UKŁF Molo Osiek - Elżbieta Gabryszak z bardzo dobrej strony pokazała się podczas łyżwiarskich zawodów w Mińsku. W białoruskiej stolicy odbyła się prestiżowa impreza "Mińsk Arena Ice Star". Dla podopiecznej Iwony Mydlarz-Chruścińskiej to swoiste przetarcie przed mistrzostwami Starego Kontynentu.

Zawody "Mińsk Arena Ice Star" były rozgrywane na nowoczesnych obiektach na których łyżwiarze figurowi będą walczyli w mistrzostwach Europy. Ta impreza odbędzie się od 21 do 27 stycznia. Kibice łyżwiarstwa, których w naszym regionie nie brakuje liczą na kolejny bardzo dobry występ Elżbiety Gabryszak.

Podczas międzynarodowych zawodów "Mińsk Arena Ice Star" Elżbieta Gabryszak znakomicie zaprezentowała się w programie krótkim. Uzyskała aż 47,80 pkt! To jest jej nowy rekord życiowy. Olbrzymie brawa! Ostatecznie Ela została sklasyfikowana na dziewiątej pozycji z wynikiem końcowym 131,17 pkt.

Oprócz zawodniczki UKŁF Molo Osiek w Mińsku startowało dwóch innych reprezentantów Polski. Mowa o solistach. Igor Reznichenko zajął piąte miejsce, a Krzysztof Gała znalazł się poza pierwszą "dziesiątką". Wśród seniorek zwyciężyła Ekatirina Ryabova (162.53 pkt) z Azerbejdżanu, przed Lea Serną (153,38 pkt) z Francji i Camillą Gjersem (144,08 pkt) z Norwegii. Elżbieta Gabryszak (131,17 pkt) była dziewiąta w gronie 21. solistek.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
JANEK, 25.10.2018 23:06
Gratulacje dla Eli i Jej Trenerki. powodzenia Drogie Panie, bo nikt Wam nie pomaga, a robicie WYNIKI!!!