ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE. Dwa krążki dla łyżwiarek osieckiego Mola

07 listopada 2018 Autor: png
OUKŁ Molo Osiek był licznie reprezentowany w eliminacjach do Olimpiady Młodzieży oraz "Pucharze Ziemi Oświęcimskiej". Fot. facebook.com/uklmolo

OUKŁ Molo Osiek był licznie reprezentowany w eliminacjach do Olimpiady Młodzieży oraz "Pucharze Ziemi Oświęcimskiej". Fot. facebook.com/uklmolo

Informowaliśmy już o starcie łyżwiarzy UKŁF Unii w eliminacyjnych zawodach do Igrzysk Młodzieży i "Pucharze Ziemi Oświęcimskiej". Pora zatem przyjrzeć się dokonaniom reprezentantów OUKŁ Molo Osiek. Zadowolony z ich występu był trener - Radosław Chruściński.

W Oświęcimiu solistki osieckiego Mola wywalczyły dwa medale. W grupie juniorek młodszych A Magdalena Zawadzka zajęła trzecie miejsce z wynikiem 100,84 pkt. Po brązowy krążek sięgnęła także startująca w grupie juniorek młodszych B Anna Hernik. Jej wynik to 71,16 pkt. Obie zawodniczki po programie krótkim zajmowały piąte miejsca, ale bardzo dobrze pojechany program dowolny pozwolił im awansować na podium.

W zawodach najmłodszych o "Puchar Ziemi Oświęcimskiej" w klasie srebrnej startował tylko jeden solista. Oliwier Bies osiągnął rezultat 7.47 pkt. Tuż poza podium (czwarte miejsce) w klasie złotej znalazł się z kolei Łukasz Bies (20,01 pkt). W tej konkurencji startowało sześciu łyżwiarzy.

Także szóste miejsce w klasie brązowej zajęła najmłodsza reprezentantka OUKŁ Molo Osiek - Julia Grzesło (10,89 pkt). Na starcie pojawiło się jedenaście solistek. W klasie srebrnej rywalizowało aż 29. łyżwiarek. W tym gronie nie zabrakło trzech podopiecznych Radosława Chruścińskiego. 17 miejsce zajęła Karolina Treszczyńska (17,46 pkt), 25. miejsce - Julia Maciesza (10,59 pkt), 26. miejsce - Maja Stramek (9,77 pkt).

Dla Julii Grzesło, Julii Macieszy, Mai Stramek i Oliwiera Biesa był to pierwszy start w zawodach. Tym łyżwiarzom należą się zatem szczególne brawa.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Anik, 07.11.2018 06:53
Piękny sport