ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE. Eliminacje do Igrzysk Młodzieży

06 listopada 2018 Autor: png
Młodzi oświęcimianie pokazali się z bardzo dobrej strony podczas łyżwiarskich zawodów o "Puchar Ziemi Oświęcimskiej". Fot. facebook.com/UKLFUnia

Młodzi oświęcimianie pokazali się z bardzo dobrej strony podczas łyżwiarskich zawodów o "Puchar Ziemi Oświęcimskiej". Fot. facebook.com/UKLFUnia

W Oświęcimiu rozegrano łyżwiarskie eliminacje do Olimpiady Młodzieży. Czterodniowe zawody o "Puchar Ziemi Oświęcimskiej" jednocześnie honorowały setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Organizatorem był Uczniowski Klub Łyżwiarstwa Figurowego Unia.

Na starcie pojawiło się 146 solistek i solistów z 14 klubów, którzy rywalizowali w kilku grupach. Rozdano medale w klasie złotej, srebrnej, brązowej, juniorów młodszych A, juniorów młodszych B i seniorów. UKŁF Unia Oświęcim była reprezentowana przez 33 zawodników.

Na najwyższym stopniu podium z oświęcimskiej reprezentacji stanęli Agata Nakonieczny (klasa brązowa solistek), Wojciech Gręda (klasa złota solistów), Amelia Konik (juniorki młodsze B) oraz Jakub Lofek (juniorzy młodsi B). Trenerka prowadząca w UKŁF Unii to Ewa Lofek, ale w trenerskim sztabie jest także Krystyna Jaskółka, Małgorzata Gałuszka, Magdalena Klatka i Sebastian Lofek

Wyniki oświęcimian w eliminacjach do Igrzysk Młodzieży:
Klasa brązowa solistek - 1. Agata Nakonieczny, 4. Antonia Starzyk, 7. Noemi Jakubiec, 8. Zofia Janik, 9. Gabriela Ryszka.

Klasa srebrna solistek - 3. Anna Zielińska, 7. Samantha Odbierzychleb, 13. Paulina Mąsior, 15. Sabina Sośniok, 21. Hanna Hoła , 22. Julia Kołodziej, 24. Alicja Michalak.

Klasa złota solistek - 2. Emilia Kiełbaśnik, 6. Oliwia Mąsior, 16. Zuzanna Dąbrowska.

Klasa złota solistów - 1. Wojciech Gręda, 3. Karol Juras.

Klasa novice basic solistek - 2. Emilia Bugańska.

Klasa juniorek młodszych B - 1. Amelia Konik, 7. Nicola Adamczyk, 17. Daria Wójcik, 19. Gabriela Pauliczek, 31. Joanna Śnieżek, 34. Angelika Knap, 41. Inez Nosal.

Klasa juniorów młodszych B - 1. Jakub Lofek, 3. Krystian Gerega, 4. Andrzej Nakonieczny, 6. Mikołaj Pauliczek.

Klasa juniorek młodszych A - 8. Zuzanna Mędela, 11. Karolina Zielke, 13. Julia Knurowska.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy