ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE. Mikołaj na łyżwach

22 grudnia 2018 Autor: png
Najmłodsi łyżwiarze rywalizowali w zawodach mikołajkowych, które były ostatnimi w tym roku. Fot. facebook.com/UKLFUnia

Najmłodsi łyżwiarze rywalizowali w zawodach mikołajkowych, które były ostatnimi w tym roku. Fot. facebook.com/UKLFUnia

Łódzka hala lodowa gościła uczestników okazjonalnych zawodów mikołajkowych dla najmłodszych. Ta impreza w "Mieście Włókniarek" odbyła się już po raz dwunasty. Na starcie nie zabrakło zawodników reprezentujących OKŁF Molo Osiek i UKŁF Unię Oświęcim. Były to ostatnie zawody w 2018 roku, które zaliczano do kwalifikacji Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

W zawodach klasy brązowej solistek drugie miejsce wywalczyła Agata Nakonieczny (UKŁF Unia), a jej klubowa koleżanka - Antonia Starzyk była piąta. Na ósmej pozycji sklasyfikowano Julię Grzesło (OKŁF Molo Osiek), zaś Noemi Jakubiec (UKŁF Unia) zamknęła pierwszą "dziesiątkę".

W rywalizacji solistek klasy srebrnej na szóstym miejscu znalazła się Anna Zielińska, a piętnasta była Paulina Mąsior (obie UKŁF Unia). W grupie złotej dziewiąta lokata przypadła Oliwii Mąsior, a piętnasta Zuzannie Dąbrowskiej (obie UKŁF Unia). W tej samej kategorii chłopców piąty był Karol Juras (UKŁF Unia), zaś szósty Łukasz Bies (OKŁF Molo).

Jeśli chodzi o wyniki w grupie novice basic solistek to na trzeciej pozycji sklasyfikowano Olgę Patek z UKŁF Unii. W klasie juniorów młodszych B triumfował łyżwiarz z Oświęcimia - Andrzej Nakonieczny. W pierwszej "dziesiątce" znaleźli się też dwaj inni łyżwiarze UKŁF Unii Oświęcim. Piąty był Krystian Gerega, a siódmy Mikołaj Pauliczek.

Na podium juniorek młodszych A stanęła Nicola Adamczyk. Solistka UKŁF Unii była trzecia. Na wysokich miejscach znalazły się w tej grupie jej klubowe koleżanki. Dziesiąta pozycja przypadła Karolinie Zielke, dwunasta była Zuzanna Mędela, piętnasta Gabriela Pauliczek, szesnasta Julia Knurowska, a siedemnasta Angelika Knap.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy