ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE. O medale na oświęcimskiej tafli

25 listopada 2020 Autor: png
175 zawodniczek i zawodników walczyło w Oświęcimiu o medale "Pucharu Ziemi Oświęcimskiej" i  Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików Południa. Fot. facebook.com/UKLFUnia

175 zawodniczek i zawodników walczyło w Oświęcimiu o medale "Pucharu Ziemi Oświęcimskiej" i Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików Południa. Fot. facebook.com/UKLFUnia

Oświęcimska hala lodowa gościła uczestników zawodów o "Puchar Ziemi Oświęcimskiej" oraz Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików Południa. Na starcie pojawiło się z 175 łyżwiarek i łyżwiarzy z 14 klubów.

Złoty medal MMM Południa w klasie złotej U-13 wywalczył Łukasz Bies z oświęcimskiej Soły. W tej samej konkurencji po brąz sięgnał Karol Juras z UKŁF Unii. Wśród solistek U-13 pierwszą "dziesiątkę" zamknęła Emilia Kiełbaśnik (UKŁF Unia).

W klasie srebrnej U-11 solistów startował tylko jeden łyżwiarz - Jan Baranowski z ŁKS Soły, a w grupie dziewcząt w pierwszej "dziesiątce" znalazły się dwie młode unitki. Piąta pozycja przypadła Annie Zielińskiej, a ósma była Liwia Kolniak.

Anna Nakonieczny (UKŁF Unia) nie miała sobie równych wśród solistek klasy brązowej U-9. Siódme miejsce w tej konkurencji zajęła jej koleżanka klubowa - Noemi Jakubiec.

Miejsca oświęcimian w łyżwiarskich zawodach o "Puchar Ziemi Oświęcimskiej":

Seniorki - 2. Elżbieta Gabryszak (ŁKS Soła), 4. Amelia Konik (ŁKS Soła), 6. Nicola Adamczyk (ŁKS Soła), 8. Zuzanna Mędela (UKŁF Unia)
Pary sportowe (senior) - 1. Anna Hernik i Michał Woźniak (ŁKS Soła)
Juniorzy - 1. Jakub Lofek (UKŁF Unia), 3. Andrzej Nakonieczny (UKŁF Unia)
Juniorki - 5. Gabriela Pauliczek (UKŁF Unia)
Juniorzy młodsi A: 2. Krystian Gerega (UKŁF Unia), 3. Mikołaj Pauliczek (UKŁF Unia)
Juniorki młodsze A: 5. Inez Nosal (UKŁF Unia), 6. Alina Gimbiej (ŁKS Soła), 8. Joanna Śnieżek (UKŁF Unia)
Pary sportowe (juniorzy młodsi A) - 1. Emilia Bugańska i Andrzej Nakonieczny (UKŁF Unia)

soliści, klasa wstępna - 3. Wojciech Sośniok (UKŁF Unia)
solistki, klasa wstępna - 4. Olga Jekiełek (UKŁF Unia), 13. Gąsior (UKŁF Unia) 15. Pola Łach (UKŁF Unia)

Juniorki młodsze B U-15 - 1. Emilia Bugańska (UKŁF Unia)
klasa złota U-18 - 1. Aleksandra Mędela (UKŁF Unia)
klasa wstępna U-9 - 2. Amelia Trepis (UKŁF Unia), 7. Natalia Witek (UKŁF Unia), 8. Julia Jankowska (UKŁF Unia), 9. Blanka Kuborek (UKŁF Unia)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy