ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE. Ostatnie piruety w stolicy

23 kwietnia 2020 Autor: png
Zawodami "Mini Europa 2020" w Warszawie sezon 2019/20 zamknęli łyżwiarze figurowi UKŁF Unii Oświęcim. Fot. facebook.com/UKLFUnia

Zawodami "Mini Europa 2020" w Warszawie sezon 2019/20 zamknęli łyżwiarze figurowi UKŁF Unii Oświęcim. Fot. facebook.com/UKLFUnia

Łyżwiarskie zawody "Mini-Europa 2020" w Warszawie były - jak się niebawem miało okazać - ostatnimi w sezonie startowym 2019/20. Wszystko oczywiście za sprawą epidemii koronawirusa.

W szesnastej już edycji stołecznych zawodów "Mini-Europa 2020" zaprezentowali się m.in. łyżwiarze UKŁF Unii Oświęcim prowadzeni przez trenerkę Ewę Lofek. Jej podopieczni nieco słabiej zaprezentowali się w programach krótkich, ale w dowolnych było już zdecydowanie lepiej.

Wśród seniorek wysokie, trzecie miejsce zajęła Zuzanna Mędela. Wynik oświęcimianki to 82,81 pkt. W grupie juniorów wystąpił tylko jeden solista. Jakub Lofek z UKŁF Unii Oświęcim uzyskał rezultat 119,76 pkt. Z kolei Krystian Gerega (UKŁF Unia) był drugi w grupie advanced novice. Wynik oświęcimianina to 62,90 pkt.

W kategorii advanced novice dziewcząt startowała Emilia Bugańska z UKŁF Unii. Ostatecznie podopieczna Ewy Lofek został sklasyfikowana na trzydziestej pozycji z rezultatem 47,52 pkt. Ze złotego medalu w tej grupie wiekowej cieszyła się Julia Polniuk (87,13 pkt).

Wśród chłopców klasy złotej trzeci był Wojciech Gręda (28,20 pkt) z UKŁF Unii. Wygrał Artem Maliuzhenko z Ukrainy.

Karol Juras (23,98 pkt) z UKŁF Unii był piąty w kategorii solistów klasy srebrnej. W tej klasie po zwycięstwo sięgnął Ukrainiec - Maksym Serhieiev. W grupie solistek klasy brązowej na jedenastej pozycji sklasyfikowano Sabinę Sośniok (22,35 pkt) z UKŁF Unii. Zwyciężyła Białorusinka - Julia Kurylenka.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy