ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE. Srebro dla Unii i brąz dla Soły

29 października 2020 Autor: png
Łyżwiarze z Oświęcimia z dobrej strony zaprezentowali się w mistrzostwach Polski młodzików. Fot. facebook.com/UKLFUnia

Łyżwiarze z Oświęcimia z dobrej strony zaprezentowali się w mistrzostwach Polski młodzików. Fot. facebook.com/UKLFUnia

Janowski "Jantor" gościł uczestników krajowych mistrzostw młodzików w łyżwiarstwie figurowym. W stolicy Górnego Śląska o medale walczyli także reprezentanci oświęcimskich klubów - UKŁF Unii i ŁKS Soły.

Oświęcimianie wrócili do domu z dwoma medalami. Zawodnik Soły - Jan Baranowski zajął trzecie miejsce w klasie brązowej solistów do lat 9. Z kolei Mikołaj Pauliczek (UKŁF Unia Oświęcim) był drugi w grupie złotej U-13. Przegrał tylko z Pavlo Kliminem z warszawskiej Ochoty.

W klasie złotej solistów U-13 o krok od podium był Wojciech Gręda, który ostatecznie został sklasyfikowany na czwartej pozycji. W tej samej kategorii solistek 13. miejsce zajęła Emila Kiełbaśnik, a "oczko" niżej znalazła się jej klubowa koleżanka - Joanna Śnieżek.

Ósma pozycja przypadła startującemu w klasie srebrnej solistów U-11 Karolowi Jurasowi z UKŁF Unii. Wśród solistek U-11 najwyżej z oświęcimianek sklasyfikowano Julię Domagalską. Łyżwiarka UKŁF Unii zajęła 14. pozycję. Miejsca pozostałych solistek UKŁF Unii: 15. Anna Zielińska, 26. Zuzanna Dąbrowska, 28. Olga Patek.

W najmłodszej kategorii (klasa brązowa U-9) łyżwiarek zwyciężyła Gabriela Zieleniewska z katowickiego Spinu. Najlepiej z oświęcimianek spisała się Sabina Sośniok (UKŁF Unia), która była trzynasta. Miejsca pozostałych oświęcimianek: 14. Julia Grzesło (ŁKS Soła), 19. Antonia Starzyk (UKŁF Unia), 22. Liwia Kolniak (UKŁF Unia).

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy