ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE. Uczta dla fanów

31 stycznia 2019 Autor: png
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE. Uczta dla fanów
Miłośników łyżwiarstwa figurowego szczególnie w Oświęcimiu nie brakuje. Właśnie kibiców tej dyscypliny czeka niebawem prawdziwa gratka. Od jutra do niedzieli w hali lodowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozgrywane będą mistrzostwa Polski w kategorii juniorów oraz międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików.

Na starcie pojawi się około stu łyżwiarek i łyżwiarzy z siedemnastu klubów, którzy będą rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych. Głównym organizatorem mistrzostw jest ŁKS Soła Oświęcim oraz Polski Związek Łyżwiarstwa Figurowego.

W piątek (początek o godz. 11) swoje pokazy rozpoczną soliści (klasa złota i srebrna). O 12.30 na tafli zaprezentują się solistki (klasa srebrna). Na sobotę (od godz. 8.15) zaplanowano występy solistek klasy złotej, zaś pary taneczne rozpoczną rywalizację o 12.50. Później przed oświęcimską publicznością wystąpią juniorki (solistki) i juniorzy (soliści).

Niedziela (godz. 9) rozpocznie się od pokazów par tanecznych. Później swoje programy dowolne zademonstrują juniorki (solistki) i juniorzy (soliści). Uroczyste zakończenie i zamknięcie mistrzostw planowane jest na niedzielę (godz. 15.50-16.30). Warto odwiedzić halę lodową w Oświęcimiu podczas najbliższego weekendu. Wstęp na zawody jest darmowy.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy