ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE. Zawody otwarcia nowego sezonu w Oświęcimiu

23 września 2020 Autor: png
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE. Zawody otwarcia nowego sezonu w Oświęcimiu
Wyjątkowo długo przyszło czekać wszystkim miłośnikom łyżwiarstwa figurowego na zawody w swojej ulubionej dyscyplinie sportu. Epidemia koranawirusa boleśnie przerwała starty w połowie marca i dopiero teraz łyżwiarze figurowi wracają na lodowe tafle.

2 października w hali lodowej przy ulicy Chemików rozpoczną się trzydniowe zawody otwierające sezon startowy 2020/21. "Puchar Soły" organizuje ŁKS Soła Oświęcim przy współudziale Miasta Oświęcim, Powiatu Oświęcimskiego i Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego.

Na oświęcimskiej tafli solistki i soliści powalczą o pierwsze w tym sezonie medale w kategoriach senior (U15+), junior (U19), a także junior mł. A (U15), junior mł. B (U13, U15, U18) oraz w klasie złotej (U13, U15, U18), srebrnej (U11, U15, U18), brązowej (U9, U12, U15, U18) i wstępnej (U7, U9, U12, U15, U18).

W planie są także konkurencje przeznaczone dla amatorów. Zawody o "Puchar Soły" odbędą się w Oświęcimiu z zachowaniem wszystkich odpowiednich obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy