ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE. Amelia Konik trzecia w stolicy. Do Kowna pojedzie Oliwia Rzepiel

22 sierpnia 2018 Autor: png
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE. Amelia Konik trzecia w stolicy. Do Kowna pojedzie Oliwia Rzepiel
Stołeczny "Torwar" gościł uczestniczki zawodów eliminacyjnych do juniorskiego Grand Prix w Kownie. Na Litwie łyżwiarki figurowe rywalizować będą od 5 do 9 września. W warszawskim sprawdzianie wzięła udział reprezentantka UKŁF Unii Oświęcim.

Mowa o Amelii Konik, która w Warszawie walczyła z dwoma innymi solistkami. Eliminacje z dużą przewagą wygrała aktualna mistrzyni Polski juniorek - Oliwia Rzepiel. Dzięki temu będzie teraz reprezentowała biało-czerwone barwy na zawodach JGP Amber Cup w Kownie. Oliwia Rzepiel objęła wyraźne prowadzenie już po programie krótkim. Niewiele zmieniło się także po dowolnym.

Łyżwiarka UKŁF Ochoty Warszawa triumfowała z wynikiem 131,23 pkt. Drugie miejsce zajęła Julia Kierul z MKS-u Axel Toruń. Łyżwiarka z grodu Kopernika uzyskała wynik 93,98. Na trzeciej pozycji sklasyfikowano Amelię Konik z UKŁF Unii. Końcowy rezultat oświęcimianki to 82,97 pkt.

Łyżwiarski sezon 2018/19 na dobre zostanie zainaugurowany 14 września. Wówczas w hali lodowej w Oświęcimiu odbędzie się kolejna, ósma już edycja "Pucharu im Krystyny Mydlarz" oraz "Ogólnopolskie Zawody Otwarcia Sezonu". Imprezę organizuje OUKŁ "Molo" Osiek oraz Polski Związek Łyżwiarstwa Figurowego.

Pucharowe zawody im. Krystyny Mydlarz przeprowadzone zostaną wśród seniorów i juniorów w kategoriach solistek, solistów oraz par tanecznych. Z kolei "Ogólnopolskie Zawody Otwarcia Sezonu" odbędą się w grupie solistek i solistów w klasach novice advanced, złotej, srebrnej i brązowej.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy