MALEC. Włamanie na plebanię. Poznajesz tego mężczyznę?

14 sierpnia 2018 Autor: red
MALEC. Włamanie na plebanię. Poznajesz tego mężczyznę?

Policjanci z komisariatu Kętach szukają mężczyzny, który próbował się włamać do budynku plebanii przy kościele w Malcu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 29 lipca, tuż po godzinie 8. Sprawca wspiął się na balkon, gdzie wybił szybę w oknie, a po włączeniu się alarmu zbiegł. Policjanci prowadzący postępowanie przeprowadzili oględziny, a także zabezpieczyli monitoring, na którym utrwalony został wizerunek włamywacza.

Poszukiwany to mężczyzna wieku od 25 do 30 lat, wzrost około 180 cm. Był ubrany w bluzę z kapturem koloru szarego, krótkie spodenki koloru czarnego - typu bojówki, czarne buty sportowe z białym znakiem Nike.

- Policjanci apelują do osób, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach z monitoringu, o kontakt z Komisariatem Policji w Kętach dzwoniąc pod numer telefonu (33) 845 33 22 lub z najbliższą jednostką Policji, wykręcając numer alarmowy 997. Zapewniamy anonimowość - mówi asp. szt. Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Link do nagrania z monitoringu:
https://www.dropbox.com/s/unnvty1l5v2uyq7/wlamywacz.mp4?dl=0

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy