MAŁOPOLSKA. Aplikacja mobilna dla pielgrzymów

22 kwietnia 2014 Autor: plin

Program uroczystości kanonizacyjnych, papieskie miejsca, które warto zobaczyć i wiele innych przydatnych informacji dla pielgrzymów - wszystko to można znaleźć w bezpłatnej aplikacji mobilnej „Małopolska Janowi Pawłowi II” . Aplikacja powstała z okazji zbliżającej się kanonizacji Karola Wojtyły i Jana XXIII.

MAŁOPOLSKA. Aplikacja mobilna dla pielgrzymów

- Ta aplikacja przyda się zarówno w Rzymie, jak i w Krakowie, Wadowicach czy Warszawie. Program, który możemy zainstalować na smartfonie czy tablecie, rozpoznaje automatycznie miejsce pobytu użytkownika i przekazuje dedykowane informacje. Dzięki nim uda się nie tylko łatwo znaleźć nocleg czy restaurację, ale też trafić do miejsc związanych z Janem Pawłem II. Aplikacja to też przystępne źródło informacji na temat życiorysu Papieża Polaka, jak i przesłania jego pontyfikatu - przekazuje Albert Bartosz, kierownik oświęcimskiej agendy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.

Aplikacja „Małopolska Janowi Pawłowi II” to efekt wspólnej inicjatywy województwa małopolskiego, radia RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz. Partnerem strategicznym projektu jest województwo małopolskie. 

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Memo , 23.04.2014 08:23
Jak kupisz pełna wersje to podobno są takie funkcje;) hahah
Twój Ruch, 22.04.2014 18:08
Czy naszego Rodaka, Jego Eminencję arcybiskupa Józefa Wesołowskiego ta aplikacja też znajdzie?