MINI-HOKEJ. Biało-niebiescy jadą do Warszawy!

28 listopada 2018 Autor: png
Najmłodsi hokeiści w UKH Unii awansowali do piątej już edycji finałów "Czerkawski Cup 2019". Fot. zbiory UKH Unii

Najmłodsi hokeiści w UKH Unii awansowali do piątej już edycji finałów "Czerkawski Cup 2019". Fot. zbiory UKH Unii

Młodzi hokeiści UKH Unii zagrają w finałach piątej edycji ogólnopolskiego turnieju mini-hokeja "Czerkawski Cup 2019". W eliminacjach rozgrywanych na lodowisku w Oświęcimiu gospodarze zajęli drugie miejsce, które było premiowane awansem do finałów. Najlepsi okazali się górale z Nowego Targu.

UKH Unia już po raz trzeci dostąpi zaszczytu udziału w wielkim finale "Czerkawski Cup", który rozgrywany jest na Stadionie Narodowym w Warszawie. W swoim pierwszym występie podopieczni Roberta Piechy zostali sklasyfikowani na czwartej pozycji. Przed rokiem uplasowali się na najniższym stopniu podium. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc pora na finał!

W fazie eliminacyjnej młodzi unici najpierw pewnie pokonali łączone siły Lublina i Siedlec 5:0, by później ograć KTH KM Krynicę oraz UKH Dębicę po 3:2. W półfinale po kolejnym ciężkim boju wygrali z sanockimi Niedźwiadkami 2:1. Dzięki temu zapewnili sobie udział w finale, gdzie musieli uznać wyższość nowotarskich "Szarotek".

UKH Unia Oświęcim wystąpiła w składzie: Marcin Stachura, Gabriel Jurkiewicz, Piotr Kusak, Jan Połącarz, Marcel Maciejczyk, Wiktor Dziędziel, Karol Furman, Szymon Krzemień, Alan Bugański, Nadia Sibik, Adam Pasternak, Kamil Szczypka, Mikołaj Wróbel, Franciszek Kramarczyk, Piotr Fornagiel. Trenerzy: Robert Piecha, Małgorzata Gałuszka.

Wyniki:
Grupa A:
Podhale Nowy Targ - Luce Cieszyn 9:1
Cracovia Kraków - Niedźwiadki Sanok 1:5
Podhale - Niedźwiadki 4:1
Cracovia - Luce 10:1
Niedźwiadki - Luce 9:0
Podhale - Cracovia 4:1

Grupa B:
UKH Unia Oświęcim - LHT Lublin/STH Siedlce 5:0
UKH Dębica - KTH KM Krynica 1:4
Unia - Krynica 3:2
Dębica - Lublin/Siedlce 3:0
Krynica - Lublin/Siedlce 6:2
Unia - Dębica 3:2

Półfinały:
Podhale - Krynica 4:0
Unia - Niedźwiadki Sanok 2:1

O trzecie miejsce:
Niedźwiadki - Krynica 6:0
Finał:
Unia - Podhale 2:8

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy