MINI-HOKEJ. Nie siedź w domu, graj w hokeja!

04 stycznia 2019 Autor: png
UKH Unia i Miasto Oświęcim zapraszają do aktywnego spędzenia wolnego czasu podczas zimowych ferii. Fot. zbiory UKH Unii

UKH Unia i Miasto Oświęcim zapraszają do aktywnego spędzenia wolnego czasu podczas zimowych ferii. Fot. zbiory UKH Unii

Już po raz piąty UKH Unia Oświęcim przy współudziale Miasta Oświęcim są organizatorami zajęć dla najmłodszych "Hokejowe Ferie 2019". Przeznaczone są one dla dziewcząt i chłopców w wieku od 5 do 12 lat rozpoczynających swoją przygodę z hokejem. Spotkania w czasie ferii obejmują cykl pięciu zajęć na tafli lodowej i sali gimnastycznej. Poprzez zabawy i gry zespołowe mają na celu doskonalenie koordynacji i sportowego trybu życia.


- Podczas zajęć odbędzie się także spotkanie z fizjoterapeutą panem Jakubem Siutajem - informuje prezeska UKH Unii, Katarzyna Kot. - Będzie ono miało charakter wykładu, pokazu i warsztatów dla uczestników. Omówimy zasady prawidłowej rozgrzewki. Odbędą się warsztaty jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia gimnastyczne, aby nie narażać się na kontuzje. Przedstawimy zalety uprawiania hokeja. Na zajęcia w sali gimnastycznej prosimy przygotować strój i obuwie sportowe. Zapraszamy oczywiście także rodziców na organizacyjne spotkanie - dodaje Katarzyna Kot.


Każdy z uczestników otrzyma certyfikat uczestnictwa oraz pamiątkowe zdjęcie. Udział w zajęciach jest bezpłatny. MOSiR Oświęcim umożliwia w razie konieczności wypożyczenie łyżew w cenie 6 zł/zajęcia. Będą się one odbywały się codziennie od poniedziałku do piątku (14 stycznia do 18 stycznia, godz. 13.30-14.30 zajęcia na lodzie, godzina 14.45-15.45 zajęcia w sali gimnastycznej).


- Oferta "Hokejowych Ferii" corocznie spotyka się z bardzo dużym zainteresowaniem najmłodszych. Cieszymy się z obecności każdego dziecka, które w czasie ferii zimowych wybiera aktywny wypoczynek razem z nami. Zachęcamy do udziału i zapraszamy na oświęcimskie lodowisko. Chętnych do uczestnictwa prosimy o przesłanie danych (imię i nazwisko, data urodzenia, pesel i adres) na adres: ukh.unia@onet.eu. Są one potrzebne do umowy ubezpieczenia od nieszczęśliwych wypadków, którym objęte zostaną dzieci podczas zajęć - kończy Katarzyna Kot.

Liczba miejsc jest ograniczona. Projekt „Hokejowe Ferie 2019” jest współfinansowany przez Miasto Oświęcim.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy