MINI-SIATKÓWKA. Horrory z udziałem Setbolówek

30 stycznia 2014 Autor: (SLR)

Trzecia edycja turnieju siatkarskich „dwójek” z okazji wyzwolenia Oświęcimia zakończyła się zwycięstwem Setbolówek. Oświęcimianki okazały się najlepsze w gronie 24 drużyn! Duże brawa dla Izabeli Grześko, Natalii Jackowskiej i Weroniki Paskudzkiej.

Za nami trzecia edycja turnieju mini-siatkówki. Fot. www.setbol.eu

Za nami trzecia edycja turnieju mini-siatkówki. Fot. www.setbol.eu

Zawody dziewcząt rozegrano w hali sportowej Powiatowego Zespołu nr 2 w Oświęcimiu. Na parkiecie pojawiły się ekipy z Andrychowa, Chrzanowa, Katowic, Kielc, Kęt, Komprachcic, Mikołowa, Opola, Pszczyny, Tychów, Zawiercia i oczywiście z Oświęcimia.

UKS Setbol wystawił dwie drużyny. W „jedynce” grała Izabela Grześko, Natalia Jackowska i Weronika Paskudzka, a „dwójkę” reprezentowała Natalia Bibrzycka, Julia Pochopień i Karolina Sarapata. Grano jednego seta do 15 z zachowaniem przewagi dwóch punktów.

W drodze do wielkiego finału Izabela Grześko, Natalia Jackowska i Weronika Paskudzka - po prawdziwych horrorach - pokonały Katowice I (17:15) i Komprachcice II (18:16). W półfinale oświęcimianki wygrały z Komprachcicami I (15:8), a w finale z Katowicami I (15:11). Najlepszą zawodniczką turnieju w Oświęcimiu uznano Izabelę Grześko z pierwszej drużyny UKS Setbol.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy