MMA-KARATE-KICKBOXING. Oświęcimianie klasą dla siebie

21 grudnia 2017 Autor: png
fot. nadesłane

fot. nadesłane

Informowaliśmy już o starcie brzeszczan podczas ostatnich zawodów sportów walki. Teraz pora przyjrzeć się dokonaniom oświęcimian. Przypomnijmy, iż w Brzeszczach odbyła się Polska Liga MMA Karate i Kickboxingu zorganizowana przez Oświęcimski Klub Karate i Firmę Mamut.pro z Jawiszowic przy współudziale Ośrodka Kultury w Brzeszczach.

W zawodach uczestniczyło 240 zawodników z ośmiu organizacji karate i kickboxingu. Walki odbywały się w konkurencjach kickboxing low-kick i kick-light, karate w semi-knockdown i lekki kontakt. Z bardzo dobrej strony pokazali się oświęcimianie prowadzeni przez sensei Mariusza Pawlusa. W sumie wywalczyli 25 medali, w tym aż 16 w złotym kolorze!

- Jestem bardzo zadowolony z wyniku medalowego, który robi ogromne wrażenie - mówi sensei Mariusz Pawlus z Oświęcimskiego Klubu Karate. - Po raz pierwszy w zawodach uczestniczyli moi zawodnicy zarówno z sekcji karate, jak i kickboxingu. Nie zawiodła Dominika Chylińska. Walczyła w dwóch formułach i w obu zwyciężyła. Podobnie Natalia Matusz wygrała konkurencję karate i w swoim kickboxerskim debiucie pokonała dwie rywalki z Jaworzna - powiedział Mariusz Pawlus.

Wyniki zawodników Oświęcimskiego Klubu Karate:
Kick-light:
Złoto - Marcel Brzeźniak, Dorian Pawlus, Natalia Matusz, Łukasz Nowak, Dominika Chylińska
Srebro - Jakub Brańka, Jakub Kulka
Low-kick:
Złoto - Tomasz Cwynar, Bartosz Fryc, Witold Rybarz, Cyprian Brzeźniak, Mateusz Słota
Srebro - Przemysław Majkut, Rafał Chrostek, Dominik Matusz
Karate:
Złoto - Mateusz Dębski, Elżbieta Ferenc, Dominika Chylińska, Mateusz Ostrowski, Oliwia Greczner, Natalia Matusz
Srebro - Roksana Greczner, Katarzyna Kotapka, Szymon Dębski, Adam Dzięgiel.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy