KĘTY-NOWA WIEŚ. Wsiedli na rower na bani

17 stycznia 2019 Autor: red
Fot. KPP Oświęcim

Fot. KPP Oświęcim

Policjanci zatrzymali 57-letniego mieszkańca Witkowic. Mężczyzna jechał na rowerze w stanie nietrzeźwości, a ponadto posiadał już sądownie orzeczony zakaz kierowania. Niewiele później złapali kolejnego cyklistę na bani.

Do zdarzenia doszło wczoraj tuż przed godz. 8. Policjanci pilnując bezpieczeństwa w ruchu drogowym na terenie Kęt zatrzymali do kontroli drogowej jadącego na rowerze 57-letniego mieszkańca Witkowic.

- Badanie stanu trzeźwości rowerzysty wykazało 1,36 promila alkoholu. Dodatkowo policjanci ustalili, że mężczyzna posiadał zakaz kierowania pojazdami do 2020 roku - poinformowała asp. szt. Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Z kolei o godz. 9.35 na ulicy Matejki w NowejWpsi olicjanci dostrzegli kolejnego rowerzystę jadącego slalomem. Jak się okazało, 55-letni mieszkaniec Nowej Wsi wsiadł na rower miał w organizmie 1,53 promila alkoholu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy