NOWA WIEŚ. 63-latek zginął pracując na drodze

16 października 2017 Autor: Administrator
Fot. Szymon Chabior

Fot. Szymon Chabior

Około godziny 6.30 na ulicy Oświęcimskiej w Nowej Wsi doszło do śmiertelnego wypadku drogowego.


30-letni mieszkaniec Gminy Kęty kierując dostawczym samochodem marki kia, potrącił pracującego przy robotach drogowych 63-letniego mieszkańca Gminy Oswiecim.


Mężczyzna mimo przeprowadzonej reanimacji poniósł smierć.


Na miejscu pracują służby oraz prokurator. Droga na Oświęcim - Kęty jest nieprzejezdna. Wyznaczono objazdy.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
J.Polak, 22.10.2017 03:07
Prośba, czy ktoś wie jak się nazywał poszkodowany pracownik ?
b.g, 20.10.2017 11:24
Dlaczego? i kto daje przyzwolenia na prace drogowe w trakcie napraw, remontów dróg przy otwartym ruchu drogowym. Przecież to jest bardzo niebezpieczne dla pracowników i użytkowników np. ul. Dąbrowskiego w Oświęcimiu, Stary Rynek w Oświęcimiu, ulica Św. Barbary, ulica Jagiełły. Można je całkowicie zamknąć ( z małymi wyjątkami dla mieszkańców) i wyznaczyć objazd dla kierowców. Tym sposobem pracownicy mogą bezpiecznie pracować.
Znajomy, 17.10.2017 17:31
To bardzo smutna wiadomości i wyrazy współczucia dla rodziny