NOWA WIEŚ. Kobieta potrącona na pasach przez ciężarówkę

01 października 2013 Autor: plin

Dzisiaj w Nowej Wsi w rejonie skrzyżowania ul. Oświęcimskiej z Kolbego doszło do wypadku. - Kamaz potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych kobietę - informuje policja. Kobieta w stanie ciężkim trafiła do szpitala.

NOWA WIEŚ. Kobieta potrącona na pasach przez ciężarówkę

Do wypadku doszło ok. godz. 9.35. - Jak wstępnie ustalili policjanci, kierowca samochodu marki Kamaz potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych kobietę. Pokrzywdzona w stanie ciężkim została przewieziona przez pogotowie ratunkowe do szpitala. Aktualnie na tej trasie ruch odbywa się wahadłowo - przekazuje st. asp. Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

***, 01.10.2013 14:13
Wiadomo już ,że kobieta zmarła niestety. Tak tam jeżdżą jak idioci,ile jeszcze osób musi zginąć ,zeby zrobili światła na tym skrzyżowaniu i w Bielanach tak samo jest niebezpiecznie.