NOWA WIEŚ. W rzece znaleziono zwłoki 34-letniego mężczyzny

07 października 2020 Autor: sz
NOWA WIEŚ. W rzece znaleziono zwłoki 34-letniego mężczyzny

W środę kilka minut po godzinie 7.00 mieszkaniec Gminy Kęty poinformował służby ratunkowe o leżących w potoku Ulga Macochy zwłokach mężczyzny. W rejon ulicy Jana Kantego w Nowej Wsi natychmiast udały się wszystkie służby.

-W rzece tuż przy zwłokach znajdował się również rower – zaznacza Małgorzata Jurecka, oficer prasowy z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Lekarz, który przybył na miejsce stwierdził zgon. Natomiast prokurator nakazał zabezpieczyć zwłoki do sekcji, która wykaże bezpośrednią przyczynę zgonu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy