OOŚWIĘCIM. Matka i córki trafiły do szpitala. Zaatakował „cichy zabójca”.

30 stycznia 2018 Autor: sz
fot. zasoby internetu

fot. zasoby internetu

Do zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek. Służby zostały zawiadomione o podejrzeniu podtrucia tlenkiem węgla u trzyosobowej rodziny w jednym z mieszkań przy ulicy Budowlanych.

-Jak wynikało ze zgłoszenia, 38 – letnia mieszkanka Oświęcimia poczuła się źle, po tym jak wyszła z łazienki, gdzie kąpała dzieci. W łazience funkcjonował piecyk gazowy. Na miejsce natychmiast pojechały służby ratunkowe. Kobieta wraz z dwiema córkami w wieku 3 i 8 lat zostały przewiezione do szpitala na leczenie - informuje Małgorzata Jurecka, oficer prasowy oświęcimskiej Policji.

Służby podejrzewały, że zatrucie może być spowodowane w związku z czadem. Strażacy natychmiast sprawdzili stan we wszystkich pomieszczeniach, a urządzenie pokazało podwyższone stężeniu tlenku węgla. Strażacy sprawdzili również pozostałe mieszkania w klatce.

Sprawę wyjaśniają funkcjonariusze.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy