OSIEK. 30-latek zajmował się uprawą konopi indyjskich. Wpadł w ręce policji

21 kwietnia 2016 Autor: sz

30-letni mieszkaniec gminy Osiek zajmował się uprawią konopi indyjskich. W mieszkaniu mężczyzny znaleziono także gotowy susz. Teraz mężczyzna odpowie przed sądem za posiadanie narkotyków oraz uprawę konopi indyjskich.

fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

Oświęcimscy policjanci ustalili, że 30-letni mieszkaniec gminy Osiek zajmuje się uprawą konopi indyjskich. Funkcjonariusze w trakcie przeszukania budynku w którym mieszkał mężczyzna natrafili na specjalnie przygotowane pomieszczenie ze styropianu, w którym ujawnili 5 krzaków konopi indyjskich.

Policjanci zabezpieczyli także kilka gotowych porcji gotowego suszu, wagę, młynek do mielenia suszu, a także wentylatory oraz oświetlenie, które miały przyspieszyć wegetację roślin.

-Funkcjonariusze oszacowali, że mężczyzna mógł uzyskać nawet kilkaset porcji suszu.  Podejrzany odpowie za posiadanie środków odurzających oraz uprawę konopi indyjskich, natomiast w trakcie dalszego postępowania policjanci, ustalą czy zatrzymany trudnił się również rozprowadzaniem narkotyków – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
XYZ, 10.05.2016 00:27
Legalizacja bez cienia wątpliwości ! Taka prawda zamykają ludzi za wolność słowa, za bycie rolnikiem i uprawianie konopi pójdziesz siedzieć bo to Narkotyk... ale to tym się nie przejmują ,że po legalnym alkoholu ludzią [ciach!] ,a po tym ma sie chill jest fajnie , humorek, zero agresji oraz patologii rodzinnych.. Głupota i tyle... Policji w tych czasach nie ma, szkoda ,że nas będą pilnować w sprawie posiadania Marihuanny, ale ich nie przypilnujecie jak niektórzy z "policji" złapią "Rolników" za Thc, biora im to i sami ida w parze wtedy.. Nie pozdrawiam.. Ludzie po parunastu latach palenia mają mózgi ,a wy nie paląc chyba ich nie macie.. Zero logiki..! hahahaha. Już miejsc we więzieniach nie ma bo zamknieci za coś co dała matka Natura..
Faust, 24.04.2016 14:08
A ja sie pytam gdzie byli jego rodzice...
rolnik, 22.04.2016 07:17
powinni łapać bandytów a nie rolników
noname, 22.04.2016 01:39
mógł zostać przy byciu alkoholikiem, wtedy by se pił i by miał spokój, tak to jest jak się zaczyna od wódki, a kończy na amfetaminie
MAŁY KARAKAN , 21.04.2016 17:48
Chore policyjne państwo.