OSIEK. 45-latek skradł ciotce złotą biżuterię

20 października 2015 Autor: sz

45-letni mieszkaniec Osieka skradł złoty pierścień ciotce, a następnie sprzedał go w lombardzie. Mężczyzna wpadł w ręce policjantów, a biżuteria wkrótce wróci do właścicielki.

fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

Do zdarzenia doszło w poniedziałek w Osieku. Kobieta zgłosiła kradzież pierścienia z domu. Policjanci w trakcie czynności ustalili, że związek z kradzieżą pierścienia może mieć 45-latek, który kilka dni wcześniej odwiedził swoją ciotkę. Funkcjonariusze udali się pod adres zamieszkania mężczyzny, gdzie potwierdzili swoje podejrzenia.

-Mężczyzna skradł pierścień, a następnie zastawił go w jednym z lombardów otrzymując w zamian kilkaset złotych. Policjanci zatrzymali 45-latka, a następnie niezwłocznie udali się do lombardu, gdzie zabezpieczyli skradziony pierścień – relacjonuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

W najbliższych dniach mieszkanka Osieka odzyska swoją biżuterię. Mężczyźnie za kradzież grodzi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Strażak, 20.10.2015 22:36
Władca Pierścienia Powraca. widzę że już nie macie o czym pisać