OSIEK. 62-letnia kobieta wpadła do 7 metrowej studni. Na pomoc ruszyli strażacy

30 października 2019 Autor: zyg
OSIEK. 62-letnia kobieta wpadła do 7 metrowej studni. Na pomoc ruszyli strażacy

Do dość nietypowego zdarzenia doszło w czwartek rano w jednym z domów na ulicy Starowiejskiej w Osieku. Operator Centrum Powiadamiania Ratunkowego przekazał oświęcimskim służbom ratowniczym o kobiecie, która wpadła do studni.

-Policjanci ustalili, że w chwili zdarzenia kobieta przebywała w piwnicy. Kilkanaście minut domownicy usłyszeli wołanie o pomoc. Kiedy pospieszyli z pomocą odnaleźli 62-letnią kobietę na dnie studni w jednym z pomieszczeń piwnicznych – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

-W akcji ratowniczej brali strażacy z Ochotniczych Straży Pożarnych w Osieku oraz w Głębowicach, a także strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu – informuje Zbigniew Jekiełek, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu. -Kobieta została ewakuowana za pomocą lin ratowniczych i w stanie przytomnym przekazana ratownikom medycznym – dodaje rzecznik.

Studnia do której wpadła 62-letnia mieszkanka Osieka miała 7 metrów głębokości w której znajdowało się około 1 metra wody.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Dre, 02.11.2019 08:09
To było w środę a nie w czwartek
władekjażyna, 30.10.2019 23:38
Ciekawe jakim cudem wpadła do studni?Musiała być chyba ślepa,że nie widziała studni.

 

Pozostałe aktualności

Miejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink6 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 65
Miejsce na reklamęMiejsce na reklamęwww.optifloor.plMiejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink5 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 76