OSIEK. 77-latka zginęła wpadając do studni

16 kwietnia 2015 Autor: Administrator

To był nieszczęśliwy wypadek. 77-letnia mieszkanka Osieka wpadła do studni. Kobieta poniosła śmierć na miejscu.

OSIEK. 77-latka zginęła wpadając do studni

Do zdarzenia doszło w środę w godzinach popołudniowych w Osieku.

-Wstępnie ustalono, że 77–letnia mieszkanka Osieka wpadła do studni znajdującej się na posesji, w której mieszkała. Podczas akcji ratunkowej strażacy wypompowali wodę ze studni, w której ujawnili  zwłoki kobiety – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

W dalszych czynnościach śledczy z oświęcimskiej policji wyjaśnią dokładne okoliczności tej tragedii.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Messi, 17.04.2015 15:38
Masakra,tragedia,szok.