OSIEK. Kierujący oplem wymusił pierwszeństwo przejazdu

19 lutego 2019 Autor: sz
OSIEK. Kierujący oplem wymusił pierwszeństwo przejazdu

W poniedziałek na skrzyżowaniu ulicy Starowiejskiej ze Stawową w Osieku doszło do kolizji dwóch pojazdów.

Jak wstępnie ustalili policjanci, 60-letni mieszkaniec Osieka jadąc oplem, podczas wyjeżdżania z drogi podporządkowanej zderzył się z audi, którym kierował 31-letni mieszkaniec tej samej miejscowości.

Do szpitala trafił kierowca audi, który doznał jedynie ogólnych potłuczeń. 60-letni kierowca został ukarany mandatem i otrzymał punkty karne.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy