OSIEK. Kolizja na Tarniówce

15 kwietnia 2016 Autor: sz

Dwie kierujące zderzyły się swoimi pojazdami na skrzyżowaniu na Tarniówce. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Ucierpiały tylko pojazdy.

Fot. KPP Oświęcim

Fot. KPP Oświęcim

W czwartek w godzinach popołudniowych na Tarniówce w Osieku zderzyły się dwa samochody.

36-letnia mieszkanka powiatu wadowickiego wyjeżdżając hyundaiem z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa 24-letniej mieszkance Głębowic, kierującej oplem.

36-letnia kobieta została ukarana mandatem oraz punktami karnymi.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
przejeżdzający, 17.04.2016 19:21
ja do tego skrzyżowania nie mam nic. nie spodobała mi się reakcja osoby która jechała przede mną i wyzywała policjanta że złe jest skrzyżowanie. a co on ma do tego ktoś inny zaprojektował skrzyżowanie a on jeździ tylko na zdarzenia nieudolnych kierowców. narzekacie na tych policjantów a jak się wam krzywda dzieje to od razu dzwonicie na policje. ludzie opamiętajcie się.
zenon, 15.04.2016 13:14
Brawo dla tego kto projektował to skrzyzowanie i podpisał się pod jego odbiorem !!! Codziennie przejeżdżam to skrzyżowanie i zarówno włączanie się do ruchu od strony Osieka jak i skręt od Oświęcimia jest, po przebudowie tego skrzyżowania, bardzo ale to bardzo niebezpieczny. Włączając się do ruchu od strony Osieka postawiony znak a dokładniej jego żółta podstawa zasłania skutecznie widoczność od strony Kęt. Pytam się zatem gdzie jest POLICJA która pozwala odbierać tak fatalnie zaprojektowane skrzyżowanie. Nie no POLICJA w tym kraju tylko karze mandatami !!! Na miejscu tej Pani sprawę oddał bym do sądu i jako pozwanego: 1. projektanta 2. osobę która się podpisała pod odbiorem APEL DO REDAKCJI: Proszę o przekazanie tego komentarza POLICJI w OŚWIĘCIMIU - niech nie patrzą bie
ie na takie sytuacje przyjmując urzędniczą postawę panów którzy karzą tylko się zajmą bezpieczeństwam na tym skrzyżowaniu czyli czymś do czego zostali powołani i za co otrzymują pieniądze z naszych składek !!!