OSIEK. Motocyklista bez uprawnień spowodował kolizję

16 czerwca 2017 Autor: sz

23-latek jadąc na motocyklu uderzył w dwa samochody. Mieszkaniec Osieka nie miał prawa jazdy na motocykl, a sam pojazd byl niezarejstrowany, nie posiadał również ubezpieczenia, ani aktualnych badań stanu technicznego.

fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

Do kolizji doszło w czwartek około godziny 13.00 na trasie Oświęcim-Kęty w rejonie Tarniówki.

-Policjanci ustalili, że 23-letni mieszkaniec Gminy Osiek, kierując motocyklem marki yamaha, podczas wyprzedzania zderzył się z audi, a następnie uderzył we włączający się do ruchu samochód marki skoda.

W tej kolizji na szczęście nikt nie ucierpiał. Funkcjonariusze prowadząc czynności ustalili, iż 23-letni motocyklista nie ma uprawnień do kierowania motocyklem. Pojazd był niezarejstrowany, nie ubezpieczony, a także nie miał aktualnych badań technicznych. 

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy