OSIEK. Na drodze zginął 29-letni mężczyzna

13 listopada 2017 , aktualizacja: 13 listopada 2017 09:48 Autor: sz
fot. redakcja

fot. redakcja

Dzisiaj nad ranem doszło do tragicznego wypadku na ulicy Głównej w Osieku. W wyniku zdarzenia zginął pieszy.


-Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż 54-letni mieszkaniec Wodzisławia Ślaskiego, kierując volkswagenem passatem, potrącił 29-letniego pieszego. W wyniku odniesionych obrażeń osieczanin zmarł – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.


Aktualnie na miejscu pod nadzorem prokuratora policjanci prowadzą czynności, które mają wyjaśnić przyczynę tragedii.


-W związku z powyższym droga od ul. Bugaj w Osieku do Tarniówki została wyłączona z ruchu. Służby kierują objazdami – zaznacza Małgorzata Jurecka.

Jak poinformowała Małgorzata Jurecka, ulica Główna w Osieku jest już przejezdna.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Szybki, 20.11.2017 08:21
Panie mieszczach czas do pracy bo twoje dni sa policzone
wower, 14.11.2017 18:55
Ze zdjęcia wynika że pieszy znajdował się przy osi jezdni więc należy się zastanowić czemu szedł środkiem drogi lub czy czasem przez nią nie przebiegał.... Miejsce zatrzymania pojazdu pokazuje że kierowca uciekał ze środka jezdni.... i gdzie ODBLASKI ???
lol, 13.11.2017 20:33
zieloni ... ważniejsze żaby od czlowieka. ilez można czekać na remont to kolejnej tragedi by nie doszlo
, 13.11.2017 20:11
Jaki to Osiek. Górny czy dolny
igo, 13.11.2017 20:02
ważne żeby zaby były bezpieczne..... zalllll
plus czy minus, 13.11.2017 18:28
Dużo pieszych nie nosi odblasków i ich po prostu nie widać . Szarówka, czarna kurtka z kapturem i czarne spodnie nagle przed autem wyłania się postać.
Vandal, 13.11.2017 14:58
Co tam ludzie ważne że żabą zrobili bandy żeby ich nie porozjezdzac a ludzie mogą ginąć.Mieli z tą drogą dawno robić a tu cisza!!!
Osieczanin, 13.11.2017 12:07
Włodarze widać potrzebują więcej ofiar zeby zauważyć że DW 949 w Osieku na całym odcinku to droga śmierci, zgadzam sie z przedmówcą gdyby remont rozpoczął sie o czasie chłopak mógł by żyć....kolejny temat to ul.Browarna, tylko potrzyć aż tam ktoś życie straci......
Wściekły, 13.11.2017 11:44
Kiedy wreszcie zacznie się remont tej nieszczęsnej drogi, po co zostały te drzewa po jednej stronie, tyle lat słyszymy że już ma być remont i nic, żabkami się interesują a ludzie giną nadal, WYWALIĆ TE DRZEWA WSZYSTKIE, MIEJSCE DRZEW JEST W LESIE I W PARKU, A NIE NA DRODZE
ewa, 13.11.2017 11:33
kolejna ofiara nie remontowanej drogi, jak długo jeszcze ? ile musi jeszcze zginąć ludzi ?
Marco, 13.11.2017 11:28
Chodnik grobla i będzie bezpiecznie
mieszkaniec okolic, 13.11.2017 09:53
Niech dłużej zwlekają z remontem tej drogi to będzie więcej takich przypadków. Droga jest w fatalnym stanie niedoświetlona i bez pobocza, ale nic się w tym temacie nie dzieje.