OSIEK. Nie żyje 37-latek. Miał ranę postrzałową głowy

17 lipca 2020 Autor: sz
OSIEK. Nie żyje 37-latek. Miał ranę postrzałową głowy

W czwartek wieczorem w Osieku doszło do wielkiej tragedii. Mieszkańcy jednego z domów około godziny 20.20 znaleźli zwłoki członka rodziny. 37-latek miał ranę postrzałową głowy.

-Na miejsce błyskawicznie udali się policjanci i ratownicy medyczni. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. -Prokurator polecił zabezpieczyć zwłoki do sekcji – dodaje rzeczniczka.

Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny, podczas których zabezpieczyli dwie sztuki broni myśliwskiej, na które mężczyzna posiadał zezwolenie.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy