OSIEK. Nie żyje 41-letni motocyklista

09 czerwca 2019 Autor: sz
fot. sz

fot. sz

Do tragicznego wypadu drogowego doszło w sobotę około godziny 17 na ulicy Głównej w Osieku.

-Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż 41-letni mieszkaniec Osieka kierując motocyklem marki yamaha stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego uderzył w bariery energochłonne – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Policjanci wraz z ratownikami medycznymi przez kilkadziesiąt mitu prowadzili reanimację motocyklisty walcząc o jego życie. Niestety wskutek bardzo poważnych obrażeń ciała, nie udało się uratować życia mężczyzny.

Dokładne okoliczności zdarzenia ustalą policjanci z oświęcimskiej drogówki pod nadzorem prokuratora.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
nobo, 09.06.2019 19:06
myslal ze na isle of man jezdzi
Fil, 09.06.2019 10:28
Szybko zakończył w tym roku sezon motocyklowy